Pod záštitou KCVČ a v spolupráci s hokejovou Duklou Trenčín sa 17.decembra uskutočnil v poradí už tretí turnaj žiakov základných škôl v Trenčíne pod názvom Tipsport hokejová prípravka. Deti vymenili športovú obuv a hokejbalové ihrisko za korčule a ľadovú plochu.

Do turnaja sa zapojila už aj základná škola z Trenčianskej Turnej, ktorá do projektu vstúpila ako nováčik. Okrem obrovskej súťaživosti si deti mohli vychutnať návštevu kabíny A-mužstva, regeneračných priestorov či posilňovne. Za prítomnosti Richarda Lintnera si mohli otestovať svoje korčuliarske a hokejové schopnosti, zažiť radosti z gólov alebo vychutnať si pocit z víťazstiev. Výsledky opäť neboli tak dôležité, ako spokojnosť a úsmev na tvárach detí, ktoré dali všetkým energiu do ďalších podobných turnajov.

„Chcel by som poďakovať pani riaditeľke KCVČ Renáte Bielikovej a dievčatám z tejto organizácie, rovnako tak učiteľom detí, ktorí celý turnaj úspešne zvládli. Všetci sa spoločne tešíme na pokračovanie tohto skvelého projektu na základných školách,“ povedal koordinátor projektu a marketingový manažér Dukly Trenčín Igor Klemens.

Komentáre

0