Druhým kolom pokračoval unikátny projekt Tipsport hokejová prípravka, ktorý sa na hokejbalovom ihrisku na sídlisku Juh konal pod záštitou KCVČ (Krajského centra voľného času). Zúčastnilo sa 5 škôl a víťazsvo z prvého kola obhájila ZŠ Hodžova.

Dňa 20.11. sa v Trenčíne na ZŠ Novomeského uskutočnil hokejbalový turnaj žiakov základných škôl pod názvom Tipsport hokejová prípravka. Patrónom turnaja bola opäť Dukla Trenčín, ktorá venovala všetkým deťom vstupenky na zápas Tipsport extraligy medzi Duklou a MHC Mountfield Martin. Okrem toho riaditeľ n.o. Dukla Trenčín Viliam Čacho venoval 10 nových hokejok ako podporu tomuto projektu.

Samotný turnaj mal vysokú športovú úroveň a deti si medzi sebou na ihrisku nič nedarovali. Výsledky boli veľmi tesné a v niektorých zápasoch museli o víťazovi rozhodnúť až samostatné nájazdy. Napokon sa z triumfu tešili hráči zo Základnej školy na Hodžovej ulici, ktorí tak obhájili prvenstvo z prvého kola Tipsport hokejovej prípravky z októbra.

Do projektu boli venované aj suveníry od spoločnosti All For Hockey a organizačne treba poďakovať riaditeľke KCVČ pani Renate Bielikovej aj za pohár pre víťazov či medaily za umiestnenie. Ceny odovzdával bývalý reprezentant Slovenska a hráč Dukly Trenčín Richard Lintner, ktorý tiež ocenil dobrú športovú úroveň a počas celého turnaja si vychutnával zarputilosť detí na ihrisku.

 

Komentáre

0